Kasutusjuhend Biorecin

Biorecin on professionaalne kortsudevastane kreem, mis aitab kiiresti ja tõhusalt vabaneda vananemisnähtudest ja pinguldab nahka. See toidab suurepäraselt pärisnaha rakke kollageeni ja elastiiniga. Tänu täiuslikult valitud koostisosadele muutub nahk siledaks ja elastseks. Samuti pingutatakse näo ovaali, see tähendab, et kaob rabedus, koorimine ja piisavalt sügavad vanusekortsud.

Juhised Biorecini kasutamiseks?

Seda toodet on rõõm kasutada. Selle õrna, kuid mitte rasvase konsistentsi tõttu.

Biorecin kreemi õrn struktuur

Enne kasutamist on vaja nahka pühkida kreemi, tooniku või muude selle tüübist lähtuvate vahenditega. Samuti saate maksimaalse efekti saavutamiseks pooride avamiseks nägu eelnevalt aurutada. Siis peate selle kuivaks pühkima. Väikese koguse koort saab purgist hõlpsasti eemaldada. Pärast vajaliku koguse toote võtmist soojendage seda toatemperatuurini ja katke kogu nägu, pöörates erilist tähelepanu kortsude ja muude vanuseliste defektidega piirkondadele. Hõõruge seda 5–7 minutit mööda massaažijooni ja laske täielikult imenduda. Selliseid protseduure on soovitatav korrata hommikul ja enne magamaminekut vähemalt 30 päeva. Kui kõik on õigesti tehtud, ei hoia tulemus teid ootamas.

Näidustused:

  • Kortsude välimus
  • Sära kadu
  • Tugevuse ja sileduse kaotus
  • Vanuseplekkide välimus

Vastunäidustused

Läbiviidud uuringute põhjal ütlevad eksperdid, et professionaalne kortsudevastane kreem Biorecin on tervisele täiesti ohutu. Ainult need, kellel on komponentide suhtes individuaalne talumatus, ei tohiks seda ravimit kasutada. Ravimit saate osta Eesti ametlikult veebisaidilt.