Arvustused Biorecin

 • Triinu
  Biorecin kreem eemaldab kortsud täiuslikult, kuid see võtab aega, kui seda pidevalt kasutada, on tulemus palju parem. Olen seda pikka aega kasutanud ja isegi lähedased inimesed märkavad, et ma hakkan noorem välja nägema. Kogu kasutamise aja jooksul ei ärritanud kreem nahka, vaid vastupidi, see muutus siledaks ja meeldivaks.
  Biorecin
 • Kristel
  Biorecin kreem aitas mind palju. Enne saidil koore tellimist lugesin inimeste ülevaateid. Kõik kirjutasid positiivseid tulemusi. Pärast nädala kasutamist muutus nahk siledamaks, pringimaks ja ühtlasemaks ning enne nägi see välja nagu pärgamentpaber, nüüd enam mitte. Kortsud ja pigmentatsioon on kadunud.
  Biorecin
 • Tiina
  Hiljuti leitud kreem Biorecin. Ma kasutasin seda kaks nädalat. Ja mis ma oskan öelda. Tootel on õrn ja meeldiv konsistents, kerge aroom. Kandmisel imendub see kiiresti. Kortsud kaovad peaaegu esimesest rakendusest, sügavamad vajavad rohkem aega, kuid kaovad.
  Biorecin
 • Katrin
  Olen proovinud paljusid vananemisvastaseid kreeme, kuid asusin tööle Biorecin-le. Midagi ei tulnud ja pärast esimest manustamisnädalat sain aru, et ravim annab tõhusa tulemuse, naha seisund paraneb märgatavalt, see muutub väga siledaks ja ühtlane pigmentatsioon kaob.
  Biorecin
 • Liina
  Olen oma tundlikule nahale sobivat hooldust otsinud juba väga pikka aega. Ja nii aitas reklaam mul leida ideaali. Vananemisvastane kreem Biorecin. Ta tegeles minu väikeste ja sügavate kortsudega 100%. Lõpuks näeb mu nägu välja värske ja nooruslik.
  Biorecin
Kasutaja hinnang Biorecin
4.1
6